Zajęcia z funkcjonariuszami Komisariatu I Policji w Kielcach

W II semestrze uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez specjalistę do spraw nieletnich Komisariatu I Policji w Kielcach. Tematem przewodnim spotkań była Odpowiedzialność prawna nieletnich, środki wychowawcze za czyny karalne       i cyberbezpieczeństwo.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali specjalisty, który uświadomił im ewentualne konsekwencje czynów zabronionych przez prawo. Były pytania i kompetentne wyjaśnienia.

Pedagog szkolny we współpracy

z wychowawcami klas i nauczycielami