W II semestrze uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez specjalistę do spraw nieletnich Komisariatu I Policji w Kielcach. Tematem przewodnim spotkań była Odpowiedzialność prawna nieletnich, środki wychowawcze za czyny karalne i cyberbezpieczeństwo.
Uczniowie z zainteresowaniem słuchali specjalisty, który uświadomił im ewentualne konsekwencje czynów zabronionych przez prawo. Były pytania i kompetentne wyjaśnienia.
Pedagog szkolny we współpracy
z wychowawcami klas i nauczycielami



