ogłoszenia

Informacja dotycząca obiadów – PAŻDZIERNIK 2024

UWAGA Od października zmieniają się zasady płatności za obiady.

Rodzice, którzy złożyli deklarację we wrześniu zobowiązani są do wpłat za obiady w kolejnych miesiącach.

Rezygnację z obiadów należy zgłosić pisemnie ( zał. nr 2 na stronie szkoły – STOŁÓWKA) przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca.

Nie złożenie rezygnacji z obiadów w miesiącu październiku do 30 września do godz. 8.00 skutkuje zamówieniem zadeklarowanego obiadu i obowiązkiem zapłaty.

Płatności należy dokonać po pojawieniu się w e-dzienniku kwoty do zapłaty w danym miesiącu w module SZKOŁA – zakładka OPŁATY.

Należność za obiady dokonywana jest z góry za dany miesiąc w terminie do 8-go każdego miesiąca.

Wpłaty za obiady należy dokonywać przelewem na wygenerowane przez e-dziennik dla każdego ucznia konto bankowe. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata.

Informacje o wysokości wpłat pojawią się w e-dzienniku w module SZKOŁA – zakładka OPŁATY

Brak wpłaty w wyznaczonym terminie jest równoznaczny z zawieszeniem żywienia w kolejnych miesiącach oraz koniecznością uregulowania kwoty za zamówione obiady. Zwroty i nadpłaty za niewykorzystane obiady zostaną wpłacone na rachunek bankowy, podany w deklaracji.

W przypadku nieobecności dziecka można odliczyć obiad, jeżeli fakt ten zostanie zgłoszony do godz. 8.00 z wyprzedzeniem jednego dnia roboczego poprzedzającego nieobecność dziecka. Odpisy można zgłaszać telefonicznie (nr tel. 367 64 75), osobiście lub e-mailem referent@sp1.kielce.eu) W przypadku nieplanowanej nieobecności dziecka na obiedzie przygotowany dla niego posiłek można pobrać na „wynos” we własnym pojemniku w godzinach 12.00 – 13.45.