ROGRAM DOBROWOLNYCH i BEZPŁATNYCH SZCZEPIEŃ PRZECIW HPV W SZKOŁACH

Program dobrowolnych i bezpłatnych szczepień przeciw HPV to ważna akcja zdrowotna i edukacyjna Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia.

Poniżej zamieszczamy pakiet materiałów informacyjnych dotyczących szczepień na HPV, które będą prowadzone dla chętnych nieodpłatnie na terenie szkoły w najbliższych tygodniach.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załącznikami, zawierają one wszystkie informacje na temat procesu szczepienia i dostępnych szczepionek. Proszę także o podjęcie decyzji na temat udziału w szczepieniach bądź rezygnacji z nich.

zal-do-zalecen-mz-dot-realizacji-szczepien-p-hpv-w-szkolach-1092024.docx (34.44 KB)

wzor-oswiadczenie-i-zgoda-przedstawiciela-ustawowego-dziecka-dotyczaca-szczepienia-przeciw-hpv-w.doc (30.5 KB)

wzor-deklaracja-przedstawiciela-ustawowego-dziecka-dotyczaca-szczepienia-przeciw-hpv-w-szkole-2.docx (24.89 KB)

przewodnik-po-szczepieniach-przeciw-hpv-dla-rodzicow-nastolatkow.pdf (3.94 MB)