Wycieczka do Krainy Dinozaurów

17 czerwca klasy 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Parku Zabaw w Bałtowie. Atrakcji i wrażeń nie brakowało. Najpierw była podróż do odległej przeszłości. Dzieci zobaczyły ogromne figury dinozaurów, żyjących na Ziemi miliony lat temu. Później było zwiedzanie Zwierzyńca, w którym uczniowie podziwiali zwierzęta, pochodzące z różnych krańców świata: wielbłądy, żubry, szkockie krowy, daniele, strusie i wiele, wiele innych. Potem wszyscy przenieśli się do słowiańskiej wioski, gdzie pani przewodnik zaznajomiła dzieci z historią Słowian. Na koniec dzieci spędziły czas w parku rozrywki. Tu był i rollercoaster i dmuchańce. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości i pozytywnych wrażeń. Wyjazd był udany. Wszyscy nieco zmęczeni, ale zdrowi i szczęśliwi wrócili do Kielc.

Marta Okopień
Martyna Malarczyk