Klasy drugie w Magicznych Ogrodach

W czwartek 06.06.2024r. uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Magicznych Ogrodów koło Janowca w województwie lubelskim. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od odwiedzin Skrzata Kronikarza mieszkającego w starym drzewie. Skrzat opowiedział dzieciom historię Magicznych Ogrodów. Następnym etapem naszej wyprawy był zamek Wróżek, a kolejno Park linowy. Dzieci wędrowały tajemniczymi tunelami i ścieżkami, a na koniec można było zjechać z mniejszej lub większej zakręconej zjeżdżalni. W przepięknej scenerii ogrodu utrzymanego w klimacie baśni, mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, szumiące wodospady i strumienie oraz wiele zaczarowanych mieszkańców ogrodów. Osadę poruszających się Bulwiaków zwiedzaliśmy kolejką. Atrakcji w Magicznych Ogrodach jest mnóstwo!

Wycieczka do Magicznych Ogrodów okazała się wspaniałą przygodą, która z pewnością zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników wycieczki.

Wychowawcy klas drugich
Agnieszka Siwek