Zajęcia bilardowe w kl 4c

Bilard na stałe wpisał się w plan zajęć klasy 4c. Przypomnijmy, że to pierwsza klasa bilardowa w SP1 i w całej Polsce??????.

Od poniedziałku do środy z uczniami pracuje Pan Łukasz Kurek, który już ma bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (bardzo Dziękuję za wszelkie przekazane mi rady, zwłaszcza te związane z zachowaniem bezpieczeństwa?), a do tego jest świetnie wyszkolony w tematyce związanej z pool bilardem???

Do mnie należały zajęcia w czwartek i w piątek, gdzie skupialiśmy się na fundamentach, odpowiednim podejściem do treningu jak również adaptacją do określonych warunków i ustaleń.

Paru chętnych i odważnych uczniów w ramach podsumowania i chęci sprawdzenia nabytych przez nich umiejętności miało okazję zaprezentować swoje ulubione ćwiczenia.

Zdradzę Wam w sekrecie, że kadra wojewódzka z 4c przygotowuje się do Junior Touru!!!!który jest cyklem turniejów adresowanych do juniorów!!!

Najlepsi zakwalifikują się do Mistrzostw Polski juniorów!!!??????

Powodzenia?

Z bilardowym pozdrowieniem ?

Katarzyna Wesołowska ?⭐