Intensywne przygotowania do finału „Serce dla Hospicjum”! 

Bardzo wiele osób z naszej społeczności szkolnej włączyło się w intensywne przygotowania tegorocznej akcji organizowanej przez Wolontariat Hospicyjny Caritas Kielce – „Serce dla Hospicjum”!

Zostało wypieczonych, udekorowanych i spakowanych zarówno w domach, jak i na Świetlicy Środowiskowej „U Józefa”, bardzo wiele serc-pierniczków jako „cegiełek” na Hospicjum św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach, które będą rozprowadzane w niedzielę, 11 lutego b.r. (Światowy Dzień Chorego) przy wejściach kościoła św. Józefa Robotnika w Kielcach.

W tegoroczne przygotowania do finału akcji „Serce dla Hospicjum” włączyło się bardzo wiele Wolontariuszy z klas 7a, 7b, 8a, 8b.

Przed na finał akcji w najbliższą niedzielę przed wejściem do kościoła św. Józefa Robotnika w Kielcach! Będzie to czas rozprowadzania wszystkich przygotowanych serc-pierniczków jako „cegiełek” wraz ze zbiórką do puszek dla Podopiecznych Hospicjum Kieleckiego

Tego dnia będzie zaangażowanych wielu Wolontariuszy zarówno z naszej „Jedynki”, jak i z SP nr 27, z V LO, ze Świetlicy „U Józefa” oraz ze Wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca”

Zachęcamy do wparcia naszego Hospicjum i Jego Podopiecznych! 

Szkolne Koło Wolontariatu „Jedynka”,
ks. Konrad Walerczak, ks. Dariusz Węgrzyn, s. Faustyna Czajkowska,
p. Agnieszka Rycombel, p. Agnieszka Buczek,
Wychowawcy klas.