„Piosenka na Gwiazdkę” – III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym

16 grudnia w Sali Teatralnej SP 39 w Kielcach o godzinie 9.00 odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej w Języku Obcym pod tytułem „Piosenka na Gwiazdkę”. W konkursie wzięły udział cztery uczennice z naszej szkoły, czyli Nina Ajchel i Liliana Kowalska z klasy 2c oraz Laura Marks i Nadia Górak z klasy 3c. Poziom konkursu był bardzo wysoki, jednak nasze dziewczyny zaprezentowały się fenomenalnie, dając doskonały pokaz swoich umiejętności. Decyzją jury Nina Ajchel i Liliana Kowalska zajęły 2 miejsce w kategorii klas 1-3 za zaśpiewanie w duecie piosenki „Santa Claus is coming to town”.

Serdecznie gratulujemy!

Marta Pawlak