DZIEŃ MISIA w świetlicy SP1

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego dnia uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w świetlicy. W ramach obchodów tego miłego święta każdy zaprezentował swoją ulubioną przytulankę i opowiedział o niej. Dzieci z wielkim zainteresowanie wysłuchały wielu opowieści o misiach.

Był to bardzo miły i przytulny dzień w świetlicy SP1. Dziękujemy wszystkim za zabawę!

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

wychowawcy świetlicy