„Pomoc dla Olusia” – załadunek zebranej odzieży zdatnej do użycia na TIR-a

Czterdzieści czterech radosnych Wolontariuszy z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu „Jedynka” wraz z opiekunami ks. Konradem Walerczakiem i p. Elżbietą Litwinek wzięło czynny udział w załadunku ok. 15 ton odzieży zebranej jako rzeczy zdatne do dalszego użycia.

Wielogodzinna akcja wolontariacka załadowywania odzieży do TIR-a pozostawiła w naszych sercach wielką satysfakcję pomocy dla Olusia,
na którego leczenie, akcja ta została zorganizowana.

Sam wolontariacki załadunek, miał miejsce, w poniedziałek,
29 listopada 2022
przy Domu Pomocy Społecznej im. św. Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 76)

Rodzice Olusia pracujący wraz z nami, nie mogli się nadziwić
tak licznym i wielkim, pełnym entuzjazmu zaangażowaniem naszej młodzieży, naszymi dzielnymi Wolontariuszami.

Otrzymaliśmy ogromne podziękowania, nie tylko od Rodziców Olusia!

Dziękujemy Wszystkim 44 Wolontariuszom za ich wrażliwe, radosne serce, a także silne ręce i nogi gotowe do bezinteresownej pomocy!

Gratulujemy podjęcia się tak niemałego wyzwania! ks. Konrad Walerczak, p. Elżbieta Litwinek, opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Jedynka