Zuchy

Przez ostatnie dwa tygodnie zuchy z 25 Kieleckiej Gromady Zuchowej „Szczęśliwe Misie” działającej w naszej szkole, przygotowywały się dzielnie do festiwalu muzycznego „Jędrzejówka”. Wraz z kadrą uczyły się piosenki pod tytułem „Namiot”. Oprócz samej piosenki, zuchy uczyły się także choreografii oraz przygotowywały scenografię. Długie przygotowania dały pożądany efekt i w ostatnią sobotę podczas „Jędrzejówki” nasza gromada zajęła 3 miejsce! Bardzo się cieszymy i gratulujemy zuchom wytrwałości w przygotowaniach. Jeśli ktoś byłby chętny razem z nami przeżyć wspaniałą przygodę to zapraszamy w każdy piątek w godzinach 16.45 – 18.15 do naszej szkoły. Zachęcamy do kontaktu z drużynowym gromady: Slavcho Asenov, 538 591 484.

Natalia Górniak