„Plecak dla bezdomnego” – PODZIĘKOWANIE!

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak piękne zaangażowanie się w tegoroczną świąteczną pomoc osobom bezdomnym, w akcję charytatywną „Plecak dla bezdomnego”.

Z naszej parafii św. Józefa (większa ilości od księży) i w społeczności szkolnej zebraliśmy 31 gotowych plecaków, czyli wyposażonych w  niezbędne rzeczy pierwszej potrzeby zakupione według zaproponowanej przez Caritas Kielce, liście rzeczy (lista na plakacie)

Dziękujemy całej społeczność naszej Szkoły, dzieciom, poszczególnym klasom naszej Szkoły, ich rodzicom i wszystkim sympatykom „Jedynki” za niemały dar serca, czasu i środków pieniężnych dla bezdomnych, aby z „plecakiem, ich małym domem” mogło im się lepiej żyć, w ich trudem losie, niekoniecznie zawinionym przez nich samych. Dziękujemy za tak szlachetną i życzliwą postawę bezinteresowności wobec bezdomnych, od których przecież nie spodziewamy się odwzajemnienia, czy wielkich podziękowań.  

Wszystkie zebrane plecaki w szkole i na parafii zostały przekazane przez naszych drogich Wolontariuszy do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu (ul. Mała 17/3) – stamtąd zostaną dostarczone do konkretnych bezdomnych.

Dziękujemy za każdy przygotowany plecak dla bezdomnego!

BÓG ZAPŁAĆ!

Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”

ks. Konrad Walerczak,

p. Agnieszka Rycombel, p. Elżbieta Litwinek, p. Agnieszka Młynarczyk

Wychowawcy klas I-VIII