Ósmoklasiści w Zespole Szkół Elektrycznych

25 listopada uczniowie klas VIII pod opieką p. Beaty Smagór – pedagoga szkolnego/nauczyciela doradztwa zawodowego oraz p. Renaty Kozieł – nauczyciela bibliotekarza/opiekuna SU w ramach realizacji doradztwa zawodowego uczestniczyli w wyjściu do Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Podczas wizyty spotkali się z nauczycielami i uczniami, którzy przybliżyli specyfikę nauki w „Elektryku”. Ósmoklasiści wspólnie z gospodarzami zwiedzili placówkę – sale kształcenia ogólnego oraz pracownie przedmiotów zawodowych. Zapoznali się z ich wyposażeniem, które odgrywa znaczącą rolę w przygotowaniu do wykonywania określonego zawodu.

To było pierwsze wyjście, przed nami kolejne, mające na celu przybliżenie uczniom specyfiki nauki w danej szkole.

Dziękujemy za współpracę p. Agnieszce Jachym – doradcy zawodowemu i nauczycielowi ZSE w Kielcach.

Beata Smagór – pedagog szkolny/nauczyciel doradztwa zawodowego