Eko – LOGICZNY Turniej Szachowy

W dniu 17.11.2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozgrywkach „Eko-LOGICZNEGO Turnieju Szachowego”, które odbyły się w ramach akcji „Kielce Sadzą Drzewa” w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Pilcha (Filia nr 10) w Kielcach.

Miło nam poinformować, że szachiści z klasy 2c uczęszczający na zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia szachowe zdobyli miejsca na podium. I miejsce zajął Antoni Walczak, na drugiej lokacie uplasował się Antoni Jamróz, a na trzecim stopniu podium stanął Antoni Piwko.

W kategorii wiekowej dla uczniów starszych I miejsce zdobył Paweł Hunek (kl. 6a), II miejsce – Oskar Podkowa (kl. 5b), a III miejsce należało do Kacpra Leżonia (kl. 6a).

Chłopcy zdobyli dyplomy i nagrody, ale najbardziej cenny okazał się medal, który znalazł się
w rękach Antka Walczaka oraz Pawła Hunka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!