III edycja akcji „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Ruszamy z 3 edycją świątecznej zbiórki „Zostań Świętym Mikołajem” dla podopiecznych oddziału psychiatrii w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Kielcach. Do 2 grudnia 2022 roku każda klasa może zakupić i przynieść do szkoły kolorowe kocyki, jaśki i świąteczne skarpety (dziewczynki: 38-40, chłopcy 42-44). Indywidualni darczyńcy również mile widziani.

Zakupione i opisane prezenty (która klasa lub imię i nazwisko ucznia), prosimy zostawiać przy głównym wejściu do szkoły (koło portierni), gdzie będzie stało specjalnie oznaczone pudło z Mikołajem.

W dniu 6 grudnia w imieniu Św. Mikołaja Pani Natalia Pacholczyk (wychowawczyni zajęć pozalekcyjnych na dziecięcym oddziale psychiatrii) rozda zakupione prezenty.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji i pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.

Organizatorzy:
Beata Smagór – pedagog