Zakończenie roku szkolnego dla klas I-III

Dnia 24.06.2022r. o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III.
Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie wszystkich zebranych powitała p. Marta Więckowska.
Po czym głos zabrała p. Dyrektor Żaneta Szczepaniak, która podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za cały rok pracy. Szczególne podziękowania skierowała do najbardziej zaangażowanych we współpracę ze szkołą rodziców, wręczając im dyplomy i statuetki.
Podczas zakończenia roku szkolnego, podziękowania otrzymał Aleksander Kowalczyk – przewodniczący Małego Samorządu Uczniowskiego, który zakończył pierwszy etap edukacji.
Uroczystość uświetniły występy chóru szkolnego „Jedynkowe Nutki” oraz solisty Mikołaja Śmigielskiego, którzy zostali przygotowani przez p. Emilię Orkisz.
Dodatkową atrakcją były występy taneczne Małych Form Artystycznych w choreografiach „Bilardowa Jedynka” i „Mulan” opracowanych przez p. Martę Więckowską oraz p. Ewę Nowak.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy udanych wakacji.