XXII Międzyświetlicowy Konkurs “Upominek dla mamy”

19 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach odbył się XXII Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny “Upominek dla mamy”, w którym udział wzięło 11 przedstawicieli kieleckich szkół podstawowych. Celem konkursu było zachęcanie dzieci do twórczej aktywności pozalekcyjnej, doskonalenia sprawności manualnych oraz rozwijania kreatywności. Wykonane przez dzieci prace zachwyciły kolorami i oryginalnymi pomysłami.

Naszą szkolną świetlicę reprezentował Filip Łabuz z klasy 2a, który uzyskał wyróżnienie w konkursie. Serdecznie gratulujemy.

Po wręczeniu nagród odbyło się wspaniałe przedstawienie z okazji Dnia Mamy w wykonaniu uczniów kl. 2a i 2b Szkoły Podstawowej nr 19. Serdecznie gratulujemy talentów młodym artystom.

Agnieszka Rycombel