Kolejna, XII pomoc JEDYNKI dla Ukrainy!

Dziękujemy za stałą pomoc w zakupie i przynoszeniu do szkoły niezbędnych produktów spożywczych o długim terminie ważności, czy środków higienicznych oraz innych jak plecaki, czy zabawki dla dzieci z Ukrainy.

To, co zostało zgromadzone w naszej SP nr 1 przekazaliśmy do Magazynu Caritas Kielce (ul. Wesoła 52), skąd wszystkie rzeczy, na bieżąco są transportowane na granicę polsko-ukraińską.

Mamy także jeszcze wolne pudełka Caritas na przygotowanie gotowych paczek dla Ukrainy. Dopóki wojna trwa, potrzeby pierwszej potrzeby uchodźców są nadal bardzo naglące. Każda paczka to konkretna pomoc dla potrzebujących uciekinierów z umęczonej wojną Ukrainy.

Oto link do listy produktów do przygotowania gotowej paczki:

Dziękujemy na stałą hojność serca dla naszych sióstr i braci w potrzebie!

BÓG ZAPŁAĆ za każdą pomoc!

Ks. Konrad Walerczak, ks. Dariusz Węgrzyn, s. Faustyna Czajkowska,
p. Agnieszka Rycombel, p. Małgorzata Wojciechowska, p. Paulina Kondracka, Wychowawcy klas,
Szkolne Koło Wolontariatu „JEDYNKA”,
Duży i Mały Samorząd Uczniowski