Konkurs „Kartka Wielkanocna” rozstrzygnięty

Wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-8 na wykonanie Kartki Wielkanocnej z życzeniami w języku angielskim i niemieckim.

Wysyłanie kartek to jedna z tradycji związanej  ze Świętami Wielkanocnymi. Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo.

Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca. I właśnie takie kartki wykonali nasi uczniowie. Dziękujemy wszystkim za wzięcie licznego udziału w konkursie – wpłynęło do nas ponad 30 prac. Z radością przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego “Kartka Wielkanocna”.

W kategorii uczniów klas 1-3
miejsce I – Lena Makowska kl. 2a
miejsce II – Zofia Mazur kl. 2a, Jakub Majkowski kl. 2a
miejsce III –  Filip Łabuz kl. 2a, Bartek Binkowski kl. 2b, Kaja Białek kl. 1c
Wyróżnienia: Nadia Sosowska kl. 2a, Nikola Sosowska kl. 3a, Kinga Wójcik kl. 2a

W kategorii uczniów z klas  4-8
miejsce I –  Eryk Kubicki kl. 8b, Katarzyna Kołcz kl. 7b
miejsce II –  Marika Masternak kl. 5b
miejsce III –  Karolina Plech kl. 7b
Wyróżnienia: Igor Zatelmajer kl. 5b

Nagroda Specjalna: Julia Brzyśkiewicz kl. 1c.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu:
Alina Dziopa