Warsztaty „Odkryj swoją SUPERMOC”

W dniu 5 kwietnia w klasie 1c odbyły się warsztaty „Odkryj swoją SUPERMOC” organizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych. Warsztaty miały na celu stworzenie dzieciom przestrzeni do rozwoju umiejętności podstawowych, przekrojowych, zawodowych, społecznych, a także umiejętności ważnych dla aktywnego udziału w uczeniu się przez całe życie. Co ważne w warsztatach wzięli udział zarówno uczniowie, jak i ich rodzice, którzy mogli obserwować, jak ich dziecko funkcjonuje w grupie rówieśniczej.

Warsztaty były doskonałą okazją do refleksji nad mocnymi stronami dziecka i ciekawą formą wspólnego spędzenia czasu.

Warsztaty poprowadziła p. Ewa Frołow trenerka IBE wg autorskiego scenariusza. Zapraszamy do obejrzenia galerii!