Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej – podsumowanie zajęć

Dnia 15.12.2021r. miało miejsce podsumowanie zajęć w klasie 3A dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie otrzymali podręczniki do pierwszej pomocy, w których znajdą wszystkie przekazywane im przez prowadzącą informacje, w ciągu trwania tych zajęć. W podręczniku znaleźli nie tylko cenne informacje dotyczące pierwszej pomocy, lecz również tematyczne kolorowanki oraz krótki test sprawdzający zdobyte wiadomości. Dzieci początkowo same próbowały rozwiązać test, który ostatecznie został zweryfikowany przez nauczyciela. Wszystkie dzieci poradziły sobie z nim wyśmienicie. Na koniec nastąpiło wręczenie imiennych certyfikatów małych ratowników medycznych. Adnotacja o zakończonych zajęciach znajdzie się na świadectwie ukończenia klasy wraz z hologramem.

Cieszę się, że kolejni uczniowie naszej szkoły zdobyli tak cenną wiedzę, którą będą mogli przekazywać dalej, swojej rodzinie, koleżankom, kolegom. A my – społeczność uczniowska SP 1, nadal będziemy mogli czuć się bezpiecznie w naszej szkole. Jestem dumna z naszych uczniów oraz przyszłych absolwentów SP 1 w Kielcach.

Marta Okopień