Rodzice czytają dzieciom

W dniu 17.11.2021r. na zaproszenie wychowawcy klasy p. Marty Okopień, na zajęcia lekcyjne klasy 1B Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach przyszła p. Ewelina Zagoździńska, mama ucznia naszej klasy. Pani z chęcią przyjęła zaproszenie, aby przeczytać dzieciom fragmenty książek: Beaty Jacewicz „Dobre wychowanie” oraz Herve Tulleta „Turlututu, gdzie jesteś?” Książka „Dobre wychowanie” to zbiór zabawnych i pouczających wierszyków opatrzonych mądrymi radami, dzięki którym każde dziecko będzie potrafiło ocenić, czy w danej sytuacji postępuje właściwie. „Turlututu, gdzie jestś?” to zbiór interaktywnych przygód niezwykle sympatycznego bohatera, którego samo imię jest już trudnym logopedycznym ćwiczeniem, a wygląd przypomina kosmitę. Uczniowie z chęcią i dużym zaangażowaniem słuchali tekstów. Pani Ewelina ciekawie zaprezentowała utwory wraz ze swoim synem Olkiem, pokazując ilustracje. Uczniowie kulturalnie podziękowali i grzecznie pożegnali naszego gościa.

Marta Okopień