#SzkołaDoHymnu

Nasza Szkoła wzięła udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Uczniowie i nauczyciele w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 w środę 10 listopada wspólnie odśpiewali: „Mazurka Dąbrowskiego”.

W ten sposób włączyliśmy Naszą społeczność szkolną we wspólne świętowanie 103-ciej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z uwagi na trwający stan epidemii każda klasa zaśpiewała hymn narodowy w swoich klasach lekcyjnych, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Naszą społeczność zachęciliśmy do odśpiewania hymnu narodowego przygotowanym przez Poczet Sztandarowy i Chór Szkolny filmu w formie on-line: „ Mazurka Dąbrowskiego”.

Zespół do Spraw Promocji i Działań szkoły:
Katarzyna Szostak
Emilia Orkisz