WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

Uczennice i uczniowie, uczestniczący w zajęciach koła plastycznego, wzięli udział w konkursie pod hasłem „Razem możemy więcej”. Wszyscy pięknie i twórczo przedstawili swoje zaangażowanie i postawę empatii w stosunku do problemów osób niepełnosprawnych. Serdeczne gratulacje dla Liliany Pożogi z klasy 4A, której praca została wyróżniona w konkursie.

Konkurs zorganizowanyprzez Świetlicę Wspierająco-Integrującą „PLUS” w Kielcach oraz Fundację „Kochaj mnie… Po prostu”miał na celupropagowanie idei integracji oraz kształtowanie właściwych postaw wobec osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, rozwijanie świadomości w zakresie dostrzegania i rozumienia problemów osób niepełnosprawnych, uwrażliwienie dzieci na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej, kreatywności i aktywności twórczej dzieci.

Marzena Kwiecień