Wycieczka integracyjna małych bilardzistów

W ramach integracji klasowej uczniowie klasy 1c – bilardowej z rozszerzonym językiem angielskim, udali się na wycieczkę do ZOO Leśne Zacisze w Lisowie. Przy pięknych promieniach słońca zwiedzili ogromny teren zamieszkiwany przez różnorodne gatunki zwierząt ze wszystkich kontynentów. W mini ZOO mogli samodzielnie nakarmić przebywające tam alpaki, kozy czy kuce szetlandzkie. Po tak długim spacerze przyszedł czas na odpoczynek na łonie natury – dzieci odpoczywały na hamakach lub grały w piłkę. Największą atrakcją okazał się plac zabaw. Pierwszoklasiści wykazali się niezwykłą sprawnością przechodząc po platformach, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ogromną radość sprawiła im również zabawa w bawialni z kulkami. Na zakończenie wycieczki uczniowie wspólnie zjedli przywiezione przez siebie smakołyki, a także kupili pamiątki. Przez całą wycieczkę dzieciom towarzyszyły uśmiechy na twarzach i radosna atmosfera.

Wychowawca klasy 1c – Karolina Skalska-Łosin