WYNIKI KONKURSU GEOLOGICZNO-ŚRODOWISKOWEGO

Szanowni Państwo,

Pozwolę sobie zacytować Panią mgr inż. Ewelinę Bąk z Państwowego Instytutu Geologicznego Oddział Świętokrzyski im. Jana Czarnockiego w Kielcach:

„ Mam ogromną przyjemność poinformować, że uczeń Kromer Cezary ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. S. Staszica, który przygotował pracę pisemną pod kierunkiem Pani Waleniak Ewy w konkursie geologiczno – środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, został zakwalifikowany do grona laureatów finału regionalnego konkursu oraz kolejnego etapu konkursu.

W związku z tym, chcielibyśmy serdecznie zaprosić ww. ucznia na test wiedzy geologicznej, który rozpocznie się dnia 18 maja 2021r. o godzinie 10:00.

Test wiedzy będzie obejmował zagadnienia związane z naukami geologicznymi, znajdą się w nim również pytania odnoszące się do tegorocznego hasła konkursu.

XXII edycja konkursu cieszyła się ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej. Komisja Konkursowa stanęła przed trudnym wyzwaniem, bowiem poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki, świadczący o wiedzy, talencie i wyobraźni uczniów oraz wysiłku i zaangażowaniu nauczycieli i rodziców.”

Lista laureatów finału regionalnego została zamieszczona na oficjalnej stronie konkursu:

Czarkowi serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Trzymajmy za niego kciuki 18 maja 🙂

nauczyciel geografii