Gimnastyka sportowa

Zajęcia z GIMNASTYKI SPORTOWEJ wszechstronnie kształtują Państwa dziecko, a także pozwalają spełnić jego gimnastyczne marzenia!

To zajęcia nastawione przede wszystkim na ogólny rozwój motoryczny dzieci, które mają za zadanie zwiększenie umiejętności fizycznej oraz koordynację ruchową u młodych sportowców. Trening ma na celu wzmocnić kondycję fizyczną dzieci, pozytywnie wpłynąć na ich zręczność, sprawność, orientację przestrzenną oraz plastyczność ruchową.

Zajęcia z gimnastyki polecane są ze względu na korzystne oddziaływanie na organizm dziecka, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, a także wywieranie ogólnych właściwości pozwalających na wyładowanie nagromadzonej energii wynikającej z osobowości dziecka. Dzięki stosowanym ćwiczeniom, dziecko nie tylko wzmacnia swoje ciało i poprawia wydolność swojego organizmu, ale także poznaje nieodgadnięte dotąd tajniki świata gimnastyki sportowej.

Zajęcia odbywać się będą:

grupa I początkująca kl. I -III:
poniedziałek 12 45 do 14 15

grupa II średnio-zaawansowana kl. II – IV:
wtorek 15 40 do 17 10
czwartek 15 40 d0 17 10

Grupa średnio-zaawansowana już zamknięta (zaczynamy 22 września),
grupa początkująca jeszcze zapisy trwają (zaczynamy od 1 października).
Uwaga! Nabór do grupy początkującej jest już zakończony.

Zapisy przyjmuje
nauczyciel wychowania fizycznego