GÓRA GROSZA

Od 25 listopada 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. Duży Samorząd Uczniowski prowadził na terenie naszej szkoły akcję „Góra grosza”.

Polegała ona na zbiórce monet, które będą przekazane na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Patronem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.

Podczas trwania akcji udało się nam zebrać 205,40 zł, cała suma była w postaci monet, które ważyły 6,5 kg.

Bardzo dziękujemy, całej społeczności szkoły a zwłaszcza uczniom klas młodszych, którzy byli najbardziej zaangażowani!

Opiekun SU R. Kozieł