„Mały pisarz” – duży talent Wiktorii Madej!

2 miejsce w X Międzyświetlicowym Konkursie Literackim
Dnia 17 XII 2019r już raz dziesiąty odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Literacki pt. „Mały pisarz” w Integracyjnej Szkole Podstawowej nr 11 w Kielcach przy ul. Jasnej. Konkurencja była ogromna, gdyż na konkurs wpłynęły 34 prace literackie uczniów klas I-III uczęszczających na stałe do świetlic szkolnych wielu kieleckich szkół. Do wyboru był jeden z trzech tematów dotyczących przyjaźni. Wiktoria Madej – uczennica klasy 3a, wychowanka pani mgr Małgorzaty Kaszy, podopieczna naszej świetlicy szkolnej wybrała temat: Bajka lub opowiadanie o przyjaźni. Wiktoria wykazała się dużym talentem literackim pisząc opowiadanie pt. „Huśtawka”, dzięki któremu zajęła 2 miejsce w tym znanym i lubianym konkursie. Opiekunem uczennicy z ramienia świetlicy była mgr Anna Borowska.

Anna Borowska
nauczyciel i wychowawca