sp1 kielce

Inauguracja kolejnej edycji programu „Akademia Przyszłości”

29 października w auli Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbyła się uroczysta Inauguracja XIV edycji programu Akademia Przyszłości. Na rozpoczęcie kolejnego roku realizacji projektu przybyli uczniowie wraz          z rodzicami, koordynatorzy szkolni oraz wolontariusze na czele z koordynatorem regionalnym Wiktorem Tutajem. Była obecna także gospodyni, pani dziekan prof. dr hab. Barbara Gawdzik. To właśnie z jej rąk uczniowie otrzymali Indeksy, w których w ciągu całorocznej pracy wolontariusze wpisywać będą osiągnięcia swoich podopiecznych.
Inaugurację zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie. Już wkrótce każdy z uczniów rozpocznie cotygodniowe spotkania ze swoim wolontariuszem i z jego pomocą będzie pokonywał szkolne trudności i nie tylko …

Koordynator szkolny
Beata Smagór