Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Dnia 22 kwietnia 2010 r. w naszej szkole gościła Wojewoda Świętokrzyski – p. Bożentyna Pałka – Koruba. Spotkanie z uczniami klas IV- VI było poświęcone kampanii społecznej ,,Żyj zdrowo”.  Niespodzianką dla gości był występ naszej Formacji Tańca Nowoczesnego ETNA przygotowany pod kierunkiem p. Reginy Śliwy i p. Ewy Nowak. Wykład na temat zdrowego stylu życia wygłosił dr Grzegorz Świercz – Pełnomocnik Wojewody ds. Ochrony Zdrowia. Wystąpienie p. Jadwigi Zapały z ośrodka Prewencji Pierwotnej Nowotworów w Świętokrzyskim Centrum Onkologii  było zatytułowane ,,Zdrowe wybory, zdrowe życie”. Na zakończenie spotkania zaprezentował się Klub Sportowy Mundo Capoeira Unii Europejskiej. Pokaz przygotowany przez sportowców zachwycił uczniów naszej szkoły. Dzieci w prezencie otrzymały broszury promujące zdrowy styl życia.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl