Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

13 - w piątek, czyli 13 listopada 2009r. klasa 2c wraz z wychowawcą Małgorzatą Kaszą i panią Urszulą Woźniak pojechała na wycieczkę do Jaskini ,,RAJ”. Wszystkich zachwyciła wspaniała szata naciekowa jaskini, pięknie oświetlone stalaktyty i stalagmity, przybierające fantastyczne formy. Każdy mógł zobaczyć tam coś innego, w zależności od własnej wyobraźni.
Następnie odwiedzono Muzeum Geologiczne, gdzie dzieci zwiedziły wystawę ,,Czas mamuta”, która w piękny sposób powiązała się z wycieczką do ,,Raju”.
Poznały  zwierzęta z okresu życia naszych przodków, czyli ludzi neandertalskich, ich narzędzia, a nawet obozowisko. Wycieczka była bardzo udana, kształcąca i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń..

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl