Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

15 grudnia 2009 r odbył się w kl. II c pokaz efektów kończący Projekt Edukacyjny współfinansowany przez Unię Europejską pt. ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Projekt rozpoczął się jeszcze w I klasie i opierał się na Teorii Inteligencji Wielorakich. Tytuł autorski cyklu 50 godzin zajęć pozalekcyjnych brzmiał : ,,Poznajemy środowisko przyrodnicze naszego regionu – Co huka i piszczy w Świętokrzyskiej Puszczy”. Szkoła otrzymała szereg pomocy , z których korzystały dzieci z kl. II c w czasie zajęć obowiązkowych i pozalekcyjnych pod kierunkiem wychowawcy – Małgorzaty Kaszy. Na pokaz przybyła pani Edukator projektu, p. Dyrektor, Nauczyciele naszej szkoły i Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach pt. ,, Świętokrzyska Puszcza blisko nas” – przybliżamy przedstawicieli jej mieszkańców”. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały, a uczniowie udowodnili, ze warto uczestniczyć w takich przedsięwzięciach. II etap Projektu będzie realizowała klasa I a. Życzymy sukcesów.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl