Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Dnia 28.01.2010 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach odbył się konkurs muzyczny  „Pasje i Talenty” pod hasłem „Wyrażamy siebie w sztuce”. W w/w Konkursie naszą Szkołę reprezentowała uczennica Magdalena Skorupska, która mimo licznej konkurencji, za piękne wykonanie i ciekawą interpretację „Piosenki na zły czas” zdobyła zaszczytne I miejsce. Gratulujemy!!!  (opiekun: E. Litwinek)

Rok 2010 to rok związany z obchodami Roku Chopinowskiego – 200 rocznicą urodzi tego wielkiego pianisty i kompozytora. W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Co Ci w duszy gra.” W tym konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIId - Karolina Jastrzębska. Uczennica otrzymała wyróżnienie (nie było przyznanych w tej kategorii wiekowej miejsc). Gratulujemy!   (opiekun: Małgorzata Rębiś)

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl