Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Dnia 25 czerwca 2010r. w piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najlepszym uczniom z klas trzecich i szóstych wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem. Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców uczniowie otrzymali również z rąk wychowawców i przewodniczącej Rady Rodziców – pani Elżbiety Hermanowskiej. Laureaci konkursów matematycznych i ekologicznych osobiście odbierali dyplomy i nagrody.  Statuetki Ucznia Roku, Nagrody Staszicowskiej, Talentu Artystycznego i Sportowca Roku laureaci otrzymali  z rąk Dyrekcji szkoły. „Złota drużyna” dziewcząt w piłce nożnej została uhonorowana pamiątkowymi statuetkami. Samorząd Uczniowski nagrodził  najbardziej aktywnych uczniów, którzy braki udział w akcjach na rzecz całej społeczności szkolnej. Program artystyczny przygotowały dzieci z chórku szkolnego oraz przedstawiciele klas trzecich i szóstych pod kierunkiem wychowawców.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl