Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

W lutym i marcu Koło Małych Form Teatralnych ,,ŁAWECZKA” aż trzykrotnie wystawiło swoje przedstawienie pt. ,,Ptaki”. Jest to opowieść związana z postaciami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół oraz różnymi ptakami. Przedstawienie opowiada o różnych przygodach słynnego misia i towarzyszących mu postaci z wątkiem przyrodniczym. 26 lutego obejrzały je dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Samorządowego nr1. Pion klas 0 – III z naszej szkoły obejrzał sztukę 1 marca. Natomiast 11 marca dzieci odwiedziły pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Przedstawienie bardzo się podobało, a dzieciom – małym aktorom i widzom towarzyszyły pozytywne emocje. Obiecaliśmy, że odwiedzimy Dom Opieki, gdy przygotujemy nową inscenizację.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl