Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

Konkurs ,,Teatr Jednego Aktora” w SP nr 5.
W dniu 25 marca 2010 r w Szkole Podstawowej nr 5 w Kielcach odbył się Konkurs ,,Teatr Jednego Aktora” dla uczniów klas pierwszych. Naszą szkolę reprezentowali: Kasia Wsół z kl. Ia i Tomek Umański z kl. I b. Dzieci wraz opiekunkami Koła Małych Form Teatralnych, paniami – Małgorzatą Kaszą i Reginą Szczygielską przybyły na miejsce. Tam wylosowały swoją kolejność występu. Pani M. Kasza została wylosowana jako członek jury.
Tomek przedstawił wiersz ,,Rycerz Krzykalski”, publiczności bardzo podobała się jego żywiołowa interpretacja. Kasia z wiersza ,,Coś strasznego” zrobiła małą scenkę- i udało się – jury nagrodziło ją jednym, z trzech wyróżnień. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. To już kolejny rok, gdzie z ,,piątki„ nie wracamy z pustymi rękami. Kasiu – gratulacje!

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl