Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

14 maja 2010r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły po raz czwarty wziął udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu „ABC Unii Europejskiej” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 28 w Kielcach. W finale zajęliśmy III miejsce. Konkurs składał się z trzech etapów. Plakat wybranego państwa Unii Europejskiej, w naszym przypadku była to Rumunia, wykonały: Paulina Polut i Patrycja Czekaj z kl. 6b. Na pytania dotyczące zagadnień europejskich odpowiadali: Krzysztof Dziubek z kl. 6c, Aleksander Kozieł z kl. 5c i Jakub Majewski  z kl. 6b. W prezentacji Rumunii wzięli udział: Julia Michalik, Katarzyna Potocka, Paulina Ignaczak i Alek Wójcik z kl. 6b, Patrycja Koza i Kasia Wurszt z kl. 6c, Magdalena Skorupska i Aleksandra Dudek  z kl. 6a, Tomasz Kozieł z kl. 5c, Bartłomiej Górniak, Paweł Kosonowski i Piotr Woźniak z kl. 6e.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl