Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach

sp1
jedynka

XXVII Konkurs Plastyczny "Mój Teatr"
Podsumowanie Konkursu Plastycznego ,,Mój Teatr” w Teatrze Lalki i Aktora ,,Kubu¶” w dn. 6 czerwca 2009 r.
Nasza szkoła otrzymała nagrodę w kategorii najliczniej reprezentowanych placówek. Fundatorem nagrody, a było to 12 tomów słowników Języka Polskiego była ,,Gazeta Wyborcza”.
W kategorii indywidualnych prac dzieci  czworo dzieci otrzymało wyróżnienia. A byli to : Ada Stysiek, kl. 3b, wych. Regina Szczygielska, Piotr Sieczka, kl. 1a, wych. Ewa Paj±k, Oliwia Janaszek, kl.1b, wych. Anna zaborek i Jakub Szczepański, kl.1c, wych. Małgorzata Kasza.
Po odbiór nagród przybyli pierwszoklasi¶ci z wychowawczyniami : ann± Zaborek i Małgorzat± Kasz±. Zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu ,,Mój teatr”. Nagrodzone i wyróżnione prace można ogl±dać w siedzibie teatru,,Kubu¶”.

sp1
webmaster: stepiend@wp.pl