20.06.2008. Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008 dla klasy "O", klas trzecich i szóstych tradycyjnie odbyło się w sali gimnastycznej. Najlepsi uczniowie z wyżej wymienionych klas otrzymali nagrody książkowe, które zostały im wręczone przez wychowawców i przedstawicieli Rady Rodziców.
Później rzyszła kolej na laureatów
konkursów matematycznych i ekologicznych, gdzie nagrody i dyplomy przekazali osobiście Pan i Pani Dyrektor.
Samorząd Uczniowski i biblioteka szkolna nagrodziła najbardziej aktywnych uczniów dyplomami i książkami. W tym roku szkolnym była to bardzo liczna grupa.
Gdy atmosfera w sali gimnastycznej była już wystarczająco gorąca, przyszła kolej na wręczenie statuetek "Ucznia Roku", "Sportowca Roku" i "Nagrody Staszicowskiej". Również w tym przypadku laureaci otrzymali statuetki z rąk Pana i Pani Dyrektor.
Specjalne podziękowania dla rodziców, którzy aktywnnie włączali się w życie społeczności uczniowskiej, wręczała Dyrekcja szkoły przy gromkich brawach publiczności.
Program artystyczny przygotowały dzieci z klasy "0", chórek szkolny oraz przedstawicieli klas trzecich i szóstych pod kierunkiem wychowawców. Najmłodsi zaprezentowali ciekawe układy taneczne, starsi uczniowie pięknie śpiewali i recytowali wiersze. Uwagę zwracała starannie przygotowana dekoracja. Tradycyjnie było dużo podziękowań, kwiatów, miłych słów, a nawet łez...
Zapraszamy do obejrzenia mini fotoreportażu z uroczystości i wszystkim życzymy udanych WAKACJI!!!

Fotoreportaż