02.06.2008. Dzień Dziecka

Dzień Dziecka świętowaliśmy w naszej szkole 2 czerwca 2008r. W tym dniu w sali gimnastycznej odbyły się zawody sportowe z udziałem przedstawicieli wszystkich klas. Po sportowej rywalizacji przyszedł czas na przedstawienie pt. "Puss In Boots" czyli "Kot w butach" w wykonaniu uczniów klasy 4a. Inscenizacja popularnej baśni wzbudziła duże zainteresowanie ze strony wszystkich obecnych. Piękne dekoracje i kolorowe stroje występujących aktorów nadały temu przedstawieniu wyjątkowy charakter. Po występie klasy 4a przyszła kolej na klasę 5d, której uczniowie zaprezentowali scenki mitologiczne. Program na Dzień Dziecka w naszej szkole uświetnił ponadto występ młodzieży z Miejskiego Domu Kultury. Młodzi wykonawcy zaprezentowali ciekawe układy taneczne oraz solowe występy wokalne. Utalentowani goście zgromadzili w sali gimnastycznej wszystkie klasy i byli gorąco oklaskiwani.

Fotoreportaż