08.03.2008. Dzień Kobiet

8 marca w "Jedynce"...
Nareszcie nadszedł ten niezwykły dzień, jakże oczekiwany przez wszystkie kobiety. W naszej szkole tradycyjnie Dzień Kobiet był obchodzony bardzo uroczyście. Chłopcy nie zapomnieli o tym ważnym dniu (no, może nie wszyscy!). Każdy jednak chciał sprawić przyjemność "solenizantkom" choćby miłym słowem. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem pań wychowawczyń przygotowali uroczysty apel. Były piękne, wzruszające wiersze...Ci, którzy nie widzieli tego przedstawienia, naprawdę mają czego żałować. Po uroczystości każda Pani została obdarowana tulipanem, a dziewczynki - cukierkami, które tradycyjnie ufundował Samorząd Uczniowski. Tak więc, kobiety i kobietki z naszej szkoły bardzo miło spędziły ten szczególny dzień.

Fotoreportaż