23.01.2008. W świetlicy szkolnej

We środę 23.01.2008r. w szkolnej świetlicy miała miejsce niezwykła uroczystość. Wychowankowie przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście nie zawiedli i licznie przybyli do szkoły. Uśmiech na twarzach drogich Babć i Dziadków wzbudziła inscenizacja pod tytułem "Piekł dziadek babkę". Łzy pojawiły się na twarzach miłych gości podczas recytacji wzruszających wierszy i nastrojowych piosenek. Nad całością uroczystości czuwały panie nauczycielki i wychowawczynie świetlicy.

Tradycyjnie w styczniu w naszej szkolnej świetlicy wychowankowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym: "Zimowe krajobrazy". Najpiękniejsze prace zamieszczono na tablicy, a ich autorzy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Oto laureaci konkursu:
I miejsce: Klaudia Kwietniewska 3c, Ania Kiełbowska 2b, Karolina Kwietniewska 2c.
II miejsce: Tomek Kozieł 3c, Weronika Wicha 2b, Filip Dziubek 1c.
III miejsce: Julia Curyl 3c, Hania Trela 1d, Magdalena Skorupska 4a.

Fotoreportaż