20.12.2007. Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to dla nas bardzo szczególny czas. W przeddzień Bożego Narodzenia spotkaliśmy się wszyscy razem, aby kolędować, składać sobie życzenia, poznawać świąteczne zwyczaje i tradycje. Przygotowywany razem z uczniami spektakl bożonarodzeniowy co roku dostarcza wielu przeżyć i wzruszeń. W tym roku szkolnym tuż przed świętami (20.12.2007r.) uroczysty apel przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem wychowawców oraz siostry Jozafaty i siostry Klary przy współpracy nauczyciela muzyki, pani Elżbiety Litwinek. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli spektakl zwracając uwagę na piękną scenografię przedstawienia. A później odbyło się wspólne przygotowywanie klasowych wigilii doskonale integrujących nauczycieli, uczniów i rodziców.

Fotoreportaż