18.12.2007. III Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w ogłoszonym w listopadzie bieżącego roku szkolnego przez Szkołę Podstawową nr 34 III Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym: "W świecie utworów Mistrza Adama". Cieszył się on dużym zainteresowaniem, ale zgodnie z regulaminem mogły być wytypowane przez szkołę jedynie 2 albumy na temat życia i twórczości poety.
Uczniowie wykonywali prace pod kierunkiem p. Doroty Kręcisz i p. Renaty Petrus. Dnia 18.12.2007 odbyło się podsumowanie konkursu połączone z obchodami Dnia Patrona w Szkole Podstawowej nr 34. Możemy poszczycić się sukcesem: I miejsce zajęła uczennica z klasy VIa Klaudia Bracha, która wspólnie z koleżanką wykonała album, natomiast wyróżnienie otrzymał Karol Sideł z klasy VIb (przygotowała ich p. Renata Petrus). Pozostałe prace znajdują się na wystawie w bibliotece szkolnej.

Fotoreportaż