11.12.2007. Aukcja ozdób choinkowych

W dniu 11 grudnia 2007 roku odbyła się po raz pierwszy w naszej szkole świąteczna aukcja ozdób choinkowych. Wtorek tradycyjnie przeznaczony był dla rodziców, którzy w ten dzień spotkali się z wychowawcami podczas wywiadówek. Jednocześnie na korytarzu na parterze Panie z Rady Rodziców sprawnie zorganizowały sprzedaż świątecznych ozdób choinkowych, które wykonali uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć plastyki i techniki.
Na aukcji można było kupić:
- kartki świąteczne,
- stroiki świąteczne,
- ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów
- witraże okienne i inne ozdoby przygotowane przez uczniów na zajęciach techniki.
Do aukcji włączyli się licznie rodzice naszych uczniów, którzy sprawili, że prawie wszystkie ozdoby znalazły swoich właścicieli. Aukcja została zorganizowana i przygotowana przez Radę Rodziców w składzie: Pani Elżbieta Hermanowska, Izabela Lesik, Anna Skorupska, Dorota Polut-Skowerska.
Radę Rodziców wspierała Pani Maria Chałupczak - nauczyciel plastyki i techniki w naszej szkole. Celem aukcji było pozyskanie pieniędzy na zorganizowanie Dnia Dziecka dla wszystkich uczniów szkoły.

Fotoreportaż