06.12.2007. Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole jak zwykle były imprezą organizowaną przez Samorząd Uczniowski. W czytelni miała miejsce Loteria Mikołajkowa, która co roku wzbudza ogromne zainteresowanie wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Mikołaje i Mikołajki mieli ręce pełne pracy, starając się zadowolić jak największą liczbę dzieci. Do każdej klasy na czwartej godzinie lekcyjnej zawitali przedstawiciele Mikołaja, wręczając każdemu uczniowi marcepanowego mikołajka (ten prezencik ufundowała Rada Rodziców). W większości klas Mikołaje i Mikołajki zawitali po raz drugi. Tym razem wręczali paczki przeznaczone imiennie dla każdego ucznia. Dzień 6 grudnia był bardzo pracowity dla pomocników Św. Mikołaja z Samorządu Uczniowskiego. Szczególne podziękowania należą się dziewczętom i chłopcom z klasy 6a i 6b.

Fotoreportaż