06.12.2007. Andrzejki

Tradycyjnie w dniach 29 i 30 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję powróżyć sobie podczas andrzejek. W każdej klasie tajemniczy nastrój podkreślały charakterystyczne dla andrzejek dekoracje: świece, lampiony, duszki, elementy rozgwieżdżonego nieba. Wieszczeniem przyszłości zajmowały się "wróżki"-dziewczęta przebrane w zwiewne sukienki i szale. W niektórych klasach pojawili się uczniowie w oryginalnych maskach i fantastycznych przebraniach, wzbudzając ogólną ciekawość. W młodszych klasach dzieci chętnie brały udział w różnych konkursach, które w tym dniu związane były z przepowiadaniem sobie przyszłych losów. Uczniowie, którym znudziły się wróżby, mogli potańczyć przy wybranej przez siebie muzyce. Jak zwykle, nieocenioną pomocą służyli rodzice, którzy na tę okazję w każdej klasie zorganizowali poczęstunek. Andrzejki w naszej szkole znowu się udały i chyba nie ma takiego ucznia, który by nie czekał już na wróżby w przyszłym roku.

Fotoreportaż