06.12.2007. House Ghosts

W listopadzie klasa 4a zrobiła wszystkim miłą niespodziankę. W małej sali gimnastycznej odbyła się premiera przedstawienia pod tytułem "House Ghosts". Wzięli w nim udział prawie wszyscy uczniowie z klasy 4a. W przedstawieniu wystąpili: trójka dzieci, mama, tata oraz duchy i włamywacze. Dzieci z klasy 4a opowiedziały nam historię z życia pewnej rodziny, której w ochronie domowego dobytku pomogły dobre duchy, a włamywacze zostali złapani na gorącym uczynku. Uwagę wszystkich widzów zwróciły starannie przygotowane stroje aktorów. Swoją drogą, duchy i włamywacze w kostiumach nieźle nas wystraszyli, co zresztą było widać po twarzach niektórych widzów. Przedstawienie było bardzo ciekawe i śmieszne. Widownia na stojąco nagradzała aktorów brawami.

Fotoreportaż