16.10.2007. Dzień Papieski

Podniosłą uroczystość ku czci Jana Pawła II przygotowali uczniowie klas V pod kierunkiem siostry Klary i p. Elżbiety Litwinek. W przedstawieniu wziął udział chórek szkolny, który rozpoczął uroczystość pieśnią "Bądź pozdrowiony gościu nasz". Scenariusz był oparty na wspomnieniach koleżanek i kolegów Jana Pawła II z różnych okresów jego życia. Benjamin Cyranowski jako redaktor prowadzący zadawał pytania przybyłym gościom, w roli których wystąpili: Wiktor Dziubek, Karina Błaut i Michał Majchrzak. Pytania obejmowały różne znane i nieznane fakty z życia i działalności naszego Papieża, w tym również anegdoty i zabawne zdarzenia.Wspaniałą atmosferę uroczystości podkreślił chórek szkolny, który wykonał ulubioną pieśń Jana Pawła II - "Barkę" i piosenkę "Lolek". Szkolna widownia z uwagą i zainteresowaniem brała udział w przedstawieniu stosownie do jego rangi.

Fotoreportaż